אחותי ובעלה גרים אצלי בית ואנחנו לא מסתדרים

שלום כבוד הרב, ברצוני לשאול שאלה המכאיבה לי נורא.
אחותי ובעלה מתגוררים אצלנו כמעט שנתיים, (עד שדירתם תהיה מוכנה..-יש לפחות שנה)
זה לא מכבר שאינני מסתדרת טוב לא איתה ולא עם בעלה.
רוב הבית, עומד על סטטוס דתי לאומי בעודשבעלה חזר בתשובה והתחרד בצורה פנאטית
להחריד.
אני נורא משתדלת ומנסה לשמור על קור רוח אך, הגיס המדובר מתסיס בכוונה, טוען כי "איננו דתיים מספיק" וחושב שהוא יכול לדון מי יכנס לגן עדן ומי לגיהנום בגין מעשים כאלו ואחרים כגון; שירות צבאי וכו'..
לפני כשנה אובחנתי כחולה כרונית בשרירים, במהלך התקופה הזו אני סובלת מדפרסיה וכאבים עצומים שאין לי מילים לתאר אותם.
אחותי איננה מתחשבת, בשעה 4 בבוקר היא משמיעה שיריי ילדים ל2 האחיינים ושרה בקולי קולות. הבית הכ"כ מסודר של אמי כבר לא מסודר אלא מבולגן וזה מצער את אמא שלי אך היא טוענת שצריך לעזור להם (במקרה זה על חשבון בריאותה).
נוכחותה מעיבה עלי ומפריעה לי, לאחי ואחותי שצריכים להסתדר עם מצבי הרוח המשתנים שלה. כמו כן כל הנטל של גידול הילדים נופל על אמי שאיננה אומרת לה "לא" אף פעם. במידה של ריב, גם אם אני כמעט תמיד צודקת אמי ואבי תמיד משתיקים אותי וגורמים לי תחושת קיפוח, זלזול וחוסר איכפתיות.
חשוב לציין כי אינני היחידה שסובלת ממעלליה. כשאני משתפת את אחותי הבכורה היא אומרת לי לבלוע את זה בשקט, אך כבר אינני מסוגלת לראותה עוד.
היא תמיד מוצאת סיבות לדרוך, להתסיס, להרעיש במיוחד ולהציק. אמי לא מקשיבה לי, אבי גם לא, אחותי הבכורה אומרת שזה רצונם של הוריי, ואינני מסוגלת לגור בביתי שלי. מיותר לציין כי עקב מחלתי אינני יכולה לשכור דירה ולעזוב את מגוריי הנוכחיים.. אני פשוט מרגישה שאני מתפוצצת ואף אחד לא שומע, אולי יהיה לך פתרון עבורי שיכול לרצות את כל הצדדים.

מלכתחלה לא היה צריך לעשות את הדבר הזה, כלומר לגור שני זוגות בבית אחד, וחכמינו ז"ל שללו את זה באופן החלטי ויוצא דופן.

העצה היחידה היא להפרד, שימצאו הם דירה לשכירות עד שיעברו לביתם החדש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *